Sizler için hazırlamış olduğumuz Gaming Mouse öneri listesi. Oyuncular için en iyi 4 Gaming Mouse önerisini aşağıda bulabilirsiniz.

Pek çok oyuncunun en büyük derdi olan iyi bir Mouse seçimi, piyasada bulunan markaların çoğalması ile daha da zorlaştı. Durum böyle olunca bizlerde sizler için bir ufak çaplı bir öneri listesi hazırladık. Bu öneriler sayesinde sizler de Mouse seçimleriniz de kendinize göre en uygun mouse seçimini yapabileceksiniz.

Oyuncuların da olmazsa olmazı arasında yer alan ve en önemli ekipmanlardan bir tanesi olan Mouse, birçok konuda sizlere büyük bir sorun olmayı başarabilir. Peki, böylesine önemli bir ürünü alıyorken nelere dikkat etmelisiniz? Ağırlık, büyüklüğü ve Mouse hassasiyetleri tercih yapmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu fikirler doğrultusunda da listemizde yer alan öneriler arasından seçim yapmanız daha da kolay olacaktır. Bu sayede kendinize uygun mouse seçimini yapabileceksiniz.

Bu öneri yazımıza fiyatı şu an için uygun olan bir ürün ile başlıyor olsak da kaliteli bir ürün almanızı ve uzun uzun kullanmanızı içtenlikle isteriz. Tabii ürünlerin özelliklerini inceliyor rakipleri ile kıyaslıyor ardından sizlere öneriyoruz ne yazık ki deneyimlerimizi aktaramıyoruz, sadece bilgilerimizi aktarabiliyoruz.

Oyuncular İçin En İyi 3 Gaming Mouse Önerisi
Oyuncular İçin En İyi 3 Gaming Mouse Önerisi

Alışveriş yapmadan önce kullanıcı yorumlarını dikkatlice okumayı ve ardından araştırma yapmayı da ihmal etmemelisin. Tüm bunların haricinde fiyat araştırması yapmalısın. Ürünler her e-ticaret sitesinde farklı satıcılar tarafından farklı fiyatlara satılabilir. Bu sebeple de satın almadan önce fiyat araştırması yapmayı unutma. Sizler için hazırlamış olduğumuz Gaming Mouse Önerisi rehberimize tekrardan hoş geldiniz.

| Gaming Mouse Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak mouse alırken genel dikkat etmen gereken hususlara önem vermek istedik. Genel bir bilginin olması kendine uygun ürün seçimi yapmanda oldukça işe yarar. Bu nedenle mouse alırken aşağıda verdiğimiz detayları incelemen gerek.

Bir mouse veya Gaming Mouse almadan önce dikkat etmen gereken ilk şey tasarımdır. Çünkü tasarım her şeydir, seçtiğin mouse modeli tasarım açısından ele rahat oturabilecek ve sağ veya sol elinize uygun bir tasarıma sahip olmalı. Ee tabii sadece ele oturması gerekmiyor, bir o kadar da şık olmalı ne de olsa Gaming Mouse seçiyoruz.

Bir diğer husus ise seçtiğiniz mouse modelinin DPI değeridir. Özellikle Gaming Mouse Önerisi yazımızda dikkat etmeniz gereken bölüm burası diyebiliriz. Çünkü Gaming Mouse alırken DPI Değeri yüksek modeller seçmemiz çok önemlidir.

İsterseniz gelin sizler önerdiğimiz Gaming Mouse önerilerini inceleyelim.

|SteelSeries Rival 3 Gaming Mouse

SteelSeries tarafından üretilen bu Gaming Mouse, oldukça ergonomik ve şık bir tasarıma sahip, ayrıca fiyatıda uygun olan bu ürünün DPİ değeri ise 8.500.  Kablolu olan bu mouse üzerinde 6 adet programlanabilir tuş ile oyunculara sunuluyor. Ayrıca bu Gaming Mouse oldukça hafif toplam ise ağırlığı 77 gram olan bu mouse güzel bir tasarıma ve aydınlatmaya sahip.

|Logitech G G102 Kablolu Oyuncu Mouse

Üstte bahsettiğimiz mouse ile hemen hemen benzer tasarıma sahip olan bu Gaming Mouse 8.000 DPİ Değerine sahip, ayrıca tuş gerginliğini ayarlayan metal yaylı sistemi bulunan bu Gaming Mouse diğer mouse gibi üzerinde 6 adet programlanabilir tuş bulunduruyor. Ancak bu mouse diğerinden biraz daha ağır bu mouse toplam 160 gram ağırlığa sahip.

|Razer Basilisk V2 Hypershift Oyuncu Mouse

DPİ Değeri 20.000 olan bu gaming mouse üzerinde toplam 11 adet tuş bulunduruyor. Bu 11 adet tuşun ayrı ayrı programlanabilir olması da bir diğer güzel özellik. Ayrıca mouse üzerinde bulunan optikler oldukça kaliteli ve bu konuda piyasada lider konumda. Tasarım açısından hoş bir görüntüye sahip olan bu model yeşil led ışık ile fazlasıyla güzel bir görüntü sunuyor.

 

Önceki İçerik90’lara götüren harika bir internet sitesi
Sonraki İçerikTikTok’ta Video İzleme Geçmişi Nasıl Görülür? – 2 Yöntem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz