Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp emojiler kısmında güncellemeye gidiyor. WhatsApp tarafından eklenecek yeni emojiler sızdırıldı!

Telegram ile rekabeti sürdüren WhatsApp, geçtiğimiz günlerde  100 MB olan dosya paylaşım sınırını son güncellemeyle 2 GB yapacaklarını açıkladı. Son zamanlarda yaptığı güncellemelerle ses getirmeye devam eden WhatsApp şimdi ise yeni emojilerin peşinde!

|WhatsApp Emojiler Sızdırıldı!

Popüler mesajlaşma uygulaması hakkında yeni iddialar sızdıran wabetainfo şimdi ise yeni emojilerin görüntülerini paylaştı. Emojiler ile tepki vermenin ardından yeni emojiler getiren WhatsApp kullanıcıların dikkatini çekerek Telegram ile rekabeti sürdürmeye devam ediyor.

WhatsApp Emojiler
WhatsApp Emojiler

WhatsApp kısa bir süre önce iOS kullanıcıları için çeşitli emojilere yer verilen Unicode emoji setini kullanıma açmış ve Android kullanıcıları üzmüştü. Yukarıda bulunan ekran görüntüsünde görmüş olduğunuz tüm emojiler, WhatsApp’ın önümüzdeki günlerde gelecek olan güncellemesiyle birlikte tüm Android kullanıcılarının erişimine açılacak.

Şimdilik bu emoji seti Andorid işletim sistemi kullanan WhatsApp beta kullanıcıları için mevcut ve sadece beta kullanıcıları kendi aralarında bu emojileri gönderebiliyor. Eğer bir beta kullanıcıysanız bu emojileri 2.22.8.8 beta güncellemesini yapmayan bir arkadaşınızla paylaşamıyorsunuz.

36 yeni emojinin kısa bir süre sonra kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Sizler yeni emojiler hakkında neler düşünüyorsunuz? Beğendiyseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Esen kalın:)

Epic Games Bahar İndirimleri Başlıyor

 

 

 

Önceki İçerikEpic Games Bahar İndirimleri Başlıyor
Sonraki İçerikMobil İmza Nedir? Mobil İmza Nasıl Alınır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz